Przyjmowanie leków Betaloc, Polocard i Zocor a problemy z życiem seksualnym u 58-latka

Dzień dobry! Mam 58 lat,jestem 8 lat po zawale.Stale biorę Betaloc 200 i Polocard oraz Zocor-1xdz.W tym roku stwierdzono u mnie początki cukrzycy i zaordynowano Formetic 500 3xdziennie,który również zażywam.Moje życie seksualne od kilku lat szwankuje.Czy te leki na to wpływają i jak mogę temu zaradzić,czy też jestem skazany na impotencję? Nie piję alkoholu,palenie rzuciłem kilka lat temu.Proszę o radę,czy mogę skorzystać z jakiegoś nieszkodliwego,ale prognozującego poprawę suplementu ? Potengę?

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne. Leki istotnie i skutecznie poprawiające erekcję dostępne są jedynie na receptę, ze względu m.in. własnie na możliwe interakcje z innymi lekami i ew. przeciwwskazania związane ze stanem zdrowia. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa wraz z aktualnymi wynikami badań i informacją o przyjmowanych obecnie lekach, aby wybrać możliwie najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla Pana leczenie zaburzeń erekcji.
Leki te przyjmują (oczywiście pod właściwą opieką i kontrolą) także mężczyźni cierpiący na cukrzycę czy po zawale serca.

Pozdrawiam!