Problem z erekcją u 58-latka

Problem z erekcja .Bardzo bym chciał i partnerka również a tu zaskoczenie.Czy jest na to lek bo na chwile obecna jest tyle suplementów ze niewiadome co wybrać a i opinie nie najlepsze przez użytkowników opisane.mam 58 lat
MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Problemy z erekcją mogą być objawem poważniejszych schorzeń, np. sercowo-naczyniowych czy cukrzycy. Częstą przyczyną jest też otyłość.
To może być dobry moment na wizytę u lekarza rodzinnego i zrobienie kilku podstawowych badań laboratoryjnych.
Jeśli diagnostyka niczego nie wykaże - są leki poprawiające erekcję. Ale sugerowałbym raczej te na receptę. Suplementy mają niewielką skuteczność.

0

Dzień dobry.

Pański problem ma prawdopodobnie źródło związane z Pańskim wiekiem - tak już niestety jest, że u mężczyzn w w dojrzałym i bardzo dojrzałym wieku pojawiają się różnego rodzaju kłopoty utrudniające współżycie. Najprościej udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skierowałby Pana do urologa, a ten zleciłby Panu badania i przepisał odpowiedni specyfik - przy okazji sprawdziłby Pan ogólny stan zdrowia.
Nie warto kierować się reklamami różnego rodzaju suplementów, skoro dostępne są środki medyczne - należy je jednak stosować pod kontrolą lekarza.

Na koniec uwaga - wielu mężczyzn obawia się i po prostu wstydzi ujawnić problemy związane z erekcją, co nie jest najrozsądniejsze - dla profesjonalnego lekarza bowiem tego rodzaju problem jest zwyczajnym zagadnieniem medycznym, wymagającym rozwiązania, a nie oceny czyjejś męskości czy innej "jakości".

Pozdrawiam i powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy