Problem z erekcją u 19-latka

Witam, mam 19 lat i problem z erekcja a dokładniej ciężko było doprowadzić go partnerce do pionu, samemu nie miałem problemów, dodam że masturbowalem się przez około 5 lat codziennie, od 2 i pol miesiąca nie robiłem tego ani razu wkoncu ok. 3 tyg. Temu pierwszy raz się udało z partnerka przez około półtorej tygodnia robiliśmy to codziennie aż problem zaczął wracać, nie za każdym razem się udawało. Czy konieczna jest wizyta u lekarza?Czy może jakieś tabletki/suplementy? W czym tkwi problem?

Witam
Pana problem tkwi w uwarunkowaniu się na bodźce, jak pan to napisał - "samemu nie miałem problemów, dodam że masturbowałem się przez około 5 lat codziennie" , to po pierwsze uwarunkował się pan na masturbację , a to ze przerwa była 2,1/2 miesiąca to nie wszystko. To że -"problem zaczął wracać, nie za każdym razem się udawało" świadczy o tym ,że musi pan popracować nad swoją seksualnością , problem tkwi w pobudzaniu i właściwym rozładowaniu napięcia seksualnego , dlatego warto umówić się na wizytę do seksuologa. Suplementów nie polecam. Pozdrawiam