Szybka erekcja - co się dzieje?

Witam. Problem polega na tym, że stosunek z moim mężem trwa do 3min i nie wiemy co jest tego powodem. Mąż denerwuje się a ja martwię czy to coś poważnego. Nigdy nie było z tym problemów, trwa to od ok. 3 miesięcy i nie jest to sporadyczne, tylko dzieje się to za każdym razem. Proszę o poradę jak i czy można sobie z tym poradzić lub do jakiego lekarza trzeba się z tym udać? Z góry dziękuję.
ponad rok temu

Witam!
Problemem, o którym Pani pisze jest zapewne występowanie wytrysku przedwczesnego. Przyczyn tej dolegliwości może być kilka. Częstym powodem są uwarunkowania psychiczne - stres, obecność nerwowych sytuacji w życiu codziennym, może mieć zasadniczy wpływ na jakość współżycia, w tym występowanie przedwczesnej ejakulacji.

Przyczyną jest również ogólnie niezdrowy tryb życia, w tym szczególnie nałogowe stosowanie używek, czy niewłaściwe nawyki żywieniowe.
Jeżeli eliminacja wspomnianych czynników nie przyniesie rezultatów, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam