Mam problem z szybkim orgazmem - co robić?

Witam! Dziękuję za odpowiedzi na zadane pytanie do Pani, ale niestety to już stosowałem i nic mi nie pomagało. Zastanawiam się czy nie tkwi problem w tym, że kiedyś mój pierwszy raz, gdy chciałem uprawiać seks to zerwałem sobie żyłkę trzymającą się żołędzia a dokładnie oderwała mi się od żołędzia po jakichś 2 miesiącach niby się jakoś to skleiło, ale to nie wygląda tak jak powinno być i mam wrażenie, że ten krótki seks jest spowodowany przez to. Proszę o odpowiedź to jest ważne dla mnie. Dziękuję z góry!
ponad rok temu

Witaj,
Jeżeli 'żyłka', o której piszesz, czyli wędzidełko nie krwawi, ani nie zauważyłeś w jego pobliżu zmian - w tym opuchlizny lub wysypki - nie ma powodów do niepokoju. Zerwanie wędzidełka nie rzutuje także z reguły na jakość współżycia. Powodem szybszego osiągania orgazmu może być natomiast przedwczesny wytrysk. Jego przyczyną jest często stres lub niestabilny tryb życia.
Jeśli jednak dostrzegasz wspomniane wcześniej zmiany w obrębie wędzidełka lub po eliminacji wyżej wymienionych czynników, przedwczesny wytrysk nie ustępuje, konieczna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam