Co zrobić, żeby chłopak tak szybko nie kończył?

Od pewnego czasu współżyję z moim chłopakiem (ma 21 lat). Wszystko było w normie - długi stosunek, czasami nawet ponad godzinę - ale teraz to się popsuło. Od niedawna zaczął mieć problemy, do wytrysku potrafi dojść przy wzajemnych (nie trwających zbyt długo) pieszczotach czy po kilku minutach seksu. I tak jest już za każdym razem. Często próbujemy spróbować po takim czymś jeszcze raz, ale i tak jest tak samo. Nie wiemy czemu tak się stało ani co mamy robić, aby wszystko wróciło do normy :(
ponad rok temu

Witam!

Prawdopodobną przyczyną problemu jest przedwczesny wytrysk. Przyczyn tej dolegliwości może być wiele. Najbardziej powszechne, to stres, nerwowe sytuacje dnia codziennego czy pozbawiona intymności atmosfera zbliżenia. Znaczenie mogą mieć również niewłaściwe nawyki żywieniowe lub nałogowe stosowanie używek.

Jeżeli eliminacja tych czynników nie przyniesie rezultatu, konieczna będzie konsultacja z urologiem, a także porada psychologiczna.

Pozdrawiam