Co na przedwczesny wytrysk?

Witam, mam prawie 20 lat i współżycie seksualne zacząłem około pół roku temu z różną częstotliwością. Niestety, nie zaspakajam swojej kobiety, ponieważ wytrysk następuje po 1-3 minutach po włożeniu członka. Co mam robić? Jestem załamany i moja kobieta też nie jest zadowolona. Może jakieś farmaceutyki? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam!
Przedwczesny wytrysk powodowany jest często kondycją psychiczną oraz ogólnym wyczerpaniem fizycznym. Dzieje się tak również wtedy, gdy atmosfera nie jest wystarczająco komfortowa lub zachodzi obawa o zakłócenie zbliżenia. W pierwszej kolejności zalecam ustabilizowanie trybu życia, eliminację nerwowych sytuacji oraz dialog z partnerką. Jeżeli nie przyniesie to jednak rezultatu, potrzebna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem, a także psychologiem.
Pozdrawiam