Wytrysk zbyt szybko - jak to leczyć?

Witam, mam na imię Kamil, mam 23 lata i odkąd pamiętam mam problem z penetracją partnerki. Kiedy dochodzi do penetracji jest to normalnie chwila, kiedy nie czuję, a już mam niechciany wytrysk. Jak to można leczyć? I co może mi pomóc?

Witaj,

Z Twojego opisu wynika, że problem stanowi przedwczesny wytrysk.
Przyczyną tego zaburzenia może być nerwowa, stresująca codzienna sytuacja. Może się również wiązać ze zmianą partnerki i usilnym dążeniem do jak najlepszego rezultatu zbliżenia.
Zalecam dialog z partnerką oraz ustabilizowanie życia osobistego.

Pozdrawiam