Problem w osiągnięciu naturalnej erekcji u 40-latka

Witam. Ostatnie 4 lata miałem strasznie stresujące i wystąpił u mnie problem z naturalną erekcją. Jeśli partnerka pomoże mi w osiągnięciu erekcji wtedy wszystko jest dobrze i erekcja trwa aż za długo , natomiast wystarczy , że za długo dochodzi do stosunku i moja erekcja zanika. Problemem jest również to , że bez pomocy partnerki nie mam erekcji bez względu na bodzce. Mam 40 lat.

Dzień dobry!

Erekcja, którą Pan osiąga jest naturalna, wymaga jedynie szczególnych okoliczności - pieszczot partnerki. Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem, aby stwierdzić, czy istnieją jakieś przyczyny medyczne (np. naczyniowe, hormonalne, cukrzyca itp.) lub psychologiczne, którą mogą osłabiać sprawność erekcyjną lub z powodu których można by przypuszczać, że problem będzie się pogłębiał w przyszłości.

Pozdrawiam!

Witaj !

Wskazana byłaby wizyta osobiście u seksuologa ponieważ powodów takiej reakcji może być kilka od uwarunkowania na bodźce - pomoc partnerki, poprzez uwarunkowania związane ze zdrowiem w szerokim tego znaczeniu, także psychiczne.

Pozdrawiam