Z czego może wynikać problem z utrzymaniem erekcji u mojego partnera?

Od niedawna jestem w związku z mężczyzną w spektrum autyzmu, Zespół Aspergera, zdiagnozowany w wieku wczesnodziecięcym, rodzina dbała o jego socjalizacje, jest osobą niezwykle towarzyską, ciekawą świata.Mamy jednak problem podczas współżycia otóż mimo , że partner wykazuję inicjatywę i zangażowanie, jest osobą, która zdaje się łaknąć bliskości i pieszczot natomiast podczas pełnego stosunku często zdarza się, że ma problem z utrzymaniem erekcji. Czy jest to dysfunkcja na którą możemy mieć wpływ? Oczywiście nie wywieram presji i rozumiem zaburzenia sensoryki w przypadku autyzmu natomiast obawiam czy wina nie leży po stronie nie wystarczającej atrakcyjności mnie jako partnerki, mimo, że pomimo swojego ZA partner okazuje mi czułość zainteresowanie i sam dąży do bliskości.
KOBIETA, 29 LAT 6 miesięcy temu

Wraz z wiekiem coraz cześciej są uwarunkowania somatyczne, czyli współistniejące schorzenia, jak nadciśnienie i i inne problemy cielesne...

Najlepiej przeprowadzić diagnostykę, czyli proponuję konsultację u lekarza seksuologa.

Leczenie osłabienia erekcji jest zwykle skuteczne.

Pobieranie na własna ręke preparatów reklamowanych w internecie/telewizji, które są dostępne bez recepty - uważam za ryzykowne.

Pozdrawiam i zachęcam do konsultacji specjalisty. JW