Problem z erekcją u 33-latka

witam mam lat 33 mam problem z erekcjom jak mam walczysz jestem ojcem dwuch synuw odkod pamjetam to mam z tym problem prosze o porade

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji zawsze należy skonsultować z lekarzem seksuologiem/ lekarzem urologiem. Przyczyny mogą być związane z np. zaburzeniami hormonalnymi, układem krążenia, schorzeniami urologicznymi czy neurologicznymi. Konieczna jest diagnoza medyczna, a następnie leczenie - najczęściej farmakologiczne. Obecnie zaburzenia erekcji leczy się bardzo skutecznie.

Pozdrawiam!

Problem już trwa długo.
Wymaga to porady lekarza seksuologa.
Taka tylko może być internetowa porada.
Nie należy bać się wizyty, zwykle warto zająć się tą kwestią seksualnej sprawności. Pozdrawiam. JW

Witam!
Proszę zwrócić się osobiście do seksuologa w swojej okolicy , ponieważ napisał pan bardzo mało o tym problemie, a żeby pomóc panu konieczna jest wizyta osobiście u specjalisty, przyczyn może być bardzo dużo. Pozdrawiam.