Przyjmowanie leków na krążenie a stosowanie tauryny

W 2000 roku przeszedłem zawał serca. Obecnie zażywam leki takie jak Ramve 10 mg oraz Beto 50. Ponieważ mam problem z potencją, czy mogę zażyć lek Tauryna jako suplement działający afrodyzjak?

Witam. Nie ma przeciwwskazań do stosowania tego typu suplementów w Pana sytuacji. Silniej działające leki poprawiające potencje również nie są bezwzględnie przeciwwskazane u osób z chorobą niedokrwienną serca - należy je jednak wdrażać pod kontrolą lekarza.