Stosowanie leków Eutyrox, Setaloft i Rispolept a przyjmowanie chromu, kofeiny i tauryny

Witam przyjmuję leki: Eutyrox 25mcg, Setaloft 50 mg i Rispolept 1 mg. Czy wchodzą one w jakieś interakcje z chromem, kofeiną i tauryną? Dodam, że mam stwierdzoną tężyczkę i też biorę magnez.

Aleksander Ropielewski

Nie są znane interakcje powyższych leków z wymienionymi składnikami spożywanymi w typowej diecie.