Czy istnieją leki przyspieszające wytrysk?

Jak zrozumiałem to brak jest lekarstwa na spowodowanie wytrysku i orgazmu w przypadku ich braku , bądź też trudności w ich uzyskaniu . A może są leki które przyspieszały by wytrysk bo w przypadku masturbacji dochodzi do wytrysku . Proszę o jeszcze jedną informację . Dziękuję za poprzednie informacje . Pozdrawiam

Dzień dobry!

Jeśli wytrysk pojawia się przy masturbacji, a nie pojawia się przy współżyciu z partnerką/ partnerem być może przyczyną jest stres, niepewność siebie w roli kochanka lub też niedostatecznie atrakcyjne współżycie? Czy współżycie bez wytrysku jest dla Pana satysfakcjonujące? Dlaczego, dla kogo chciałby Pan osiągać wytrysk?

Pozdrawiam!

Farmakologicznie jest to czasami możliwe, ale się tego nie robi, jeśli nie chodzi o prokreację (ciążę).
Ja bym raczej zachował wstrzemięźliwość w próbach leczenia.
Jest w Katowicach dr Sipiński oraz Poradnia Julia, być może inaczej tam spojrzą, gdy poznają Pana osobiście.
Warto nadmienić, że leki erektogenne (Viagra i inne) często opóźniają i utrudniają wytrysk, choć poprawiaja twardość penisa.
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.

Są doniesienia nt. Buspironu (Spamilanu) dot. leczenia wytrysku opóźnionego. Proszę skonsultować się na ten temat z seksuologiem w miejscu zamieszkania.