Czy istnieje jakaś możliwość zatrzymania miesiączki?

Witam! Na 4 lipca mam zaplanowaną operacje, co wiąże się z tym, że nie może wystąpić okres. Dzisiaj wypada mi drugi dzień okresu, ale jest dość nieregularny i boje się, że się lekko przesunie. Czy istnieje jakaś możliwość zatrzymania/przesunięcia go? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

odpowiednią antykoncepcją, proszę udać się do lekarza ginekologa.