Czy istnieje jakaś odpowiednia pozycja układania penisa?

Witam, czy jest jakaś odpowiednia pozycja z jaką należy układać penisa? Może to dziwne pytanie, ale gdy po całym dniu jest ułożony do góry powstaje pewnego rodzaju zagięcie widoczne w pierwszej fazie wzwodu co mnie martwi, natomiast inne pozycje są dla mnie nie wygodne. czy przekonać się "na siłę" do ułożenia go w dół? Dodam że chodzę w dość pasowanych spodniach bo tego wymaga mój zawód, muszę być w miarę elegancki. Pozdrawiam.

Najlepiej nosić na codzień luźne bokserki bawełniane, w których członek łagodnie i luźno, swobodnie zwisa,
Mam nadzieję, że potrafi Pan pogodzić wygodę dla penisa w Pana wyobrażeniami o elegancko ułożonych, pasowanych, spodniach.
Jeśli pozostaną wątpliwości lub trudności, to proszę zwrócić się o poradę do dr K.Bojara, znanego lubelskiego i warszawskiego lekarza seksuologa. Przypuszczam jednak, że nie będzie takiej potrzeby.
Pozdrawiam. JW, Poznań.