Czy istnieje możliwość ciąży w wyniku w 12 dniu po okresie?

Czy istnieje możliwość ciąży jeżeli 24 listopada mialam ostatnią miesiączkę, 6 grudnia odbylam stosunek przerywany, moj cykl jest zmienny, ale zazwyczaj 30>> Czasem bywało też 44 dni. Dodam, że nie planuję ciąży. W tym miesiącu nie zauważyłam u siebie śluzu owulacyjnego. Proszę o odpowiedź. Brałam leki przez dwa tygodnie na dolegliwosci skórne.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Proponuje wykonać test ciążowy i wtedy udać się do ginekologa.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli w tym miesiącu nie wystąpiło jeszcze krwawienie miesięczne to prawdopodobna jest ciąża i powinna Pani zrobić test ciążowy.

Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/potwierdzenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.