Współżycie w 17. i 21. dniu cyklu a możliwość ciąży

Witam , współżyłam z moim chłopakiem 17 dnia cyklu oraz 21 był to stosunek przerywany okres mam zazwyczaj co 28 dni a teraz jest juz 31 dzień a okresu nie ma , piersi bolały jak zwykle ale ból ustąpił , czy jest możliwość ciąży ?

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji. Istnieje ryzyko ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.