Ryzyko ciąży przy współżyciu bez zabezpieczenia w 15 dniu cyklu

16 grudnia 2009 roku miałam miesiączkę. Współżyłam z moim chłopakiem między 31 grudnia a 1 stycznia. Czy mogę być w ciąży ??? Mój cykl trwa od 25 do 28 dni. Mam nudności i dodam, że lekarz wykrył u mnie cystę na macicy 6 miesięcy temu... Mam19 lat.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, to istnieje ryzyko, że jest Pani w ciąży. Proszę wykonać test ciążowy, jeśli miesiączka nie pojawi się do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam!