Ryzyko zajścia w ciążę po współżyciu bez zabezpieczenia i zażyciu Escapelle po 69 godzinach

Witam, Ostatnio współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia (doszło do wytrysku wewnątrz kilka razy tego samego dnia). O ok. 69 godzin po zażyłam tabletkę Escapelle. Chciałabym wspomnieć, że stosunek miał miejsce 28 listopada, ostatnia miesiączka miała miejsce 17 listopada, a kolejna ma mieć miejsce ok. 16 grudnia (cykl trwa zazwyczaj 28-30 dni. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę?

Witam. Trudno jednoznacznie określić ryzyko zajścia w ciążę w tym przypadku nie mniej jednak z pewnością jest ono całkowicie realne.