Czy istnieje możliwość operacyjnego zmniejszenia czaszki u człowieka np. po wodogłowiu?

Witam ma takie pytanie czy istnieje możliwość operacyjnego zmniejszenia czaszki u człowieka np po wodogłowiu zastanawiam sie czy istnieje taka możliwość operacji zmniejszenia czaszki nie musi być nawet refundowana po przez NFZ

Witam serdecznie. Istnieje taka możliwości. Nie chciałabym jednak wprowadzić w błąd, stąd sugerowałabym konsultację z lekarzem bezpośrednio zajmującym się tematem. Warto podkreślić, że zabieg taki wymaga współpracy pomiędzy chirurgiem plastycznym i neurochirurgiem.