Jak wypełnić ubytek kości czaszki po wypadku?

Witam, kiedyś miałem wypadek i teraz mam ubytek kości czaszki. Lekarze mi to zaszyli, ale nie wypełnili wnętrza. Teraz po kilku latach moja skóra nie jest już taka napięta i widać dołek. Jest to strasznie widoczne. Ile kosztowałoby usunięcie tego ubytku i gdzie mógłbym to wykonać? Rana znajduje się po lewej stronie czoła, jest skośna, a jej długość wynosi około 2 cm, a grubość 0.5. Chciałbym zrobić jakąś operację, ale tak, aby to wypełnić i nie naruszać starej blizny, ponieważ ma ona już 14 lat. Czy jest możliwe nacięcie w innym miejscu, a później tak zaszyć, aby było to naprawdę mało widoczne?

Jeśli rzeczywiście w czaszce znajduje się ubytek kostny to tylko z tym problemem trzeba by skonsultować się z neurochirurgiem, który właśnie zaopatruje zmiany w zakresie pokrywy czaszki albo z chirurgiem plastycznym zajmującym się rekonstrukcjami ciała. Koszty takiego zabiegu wykonywane prywatnie mogą być bardzo duże (raczej trudno mi określić cenę, może to być kilka tysięcy złotych, jeśli będzie wykonywane uzupełnienie ubytku kostnego, wszystko zależy od techniki zabiegu). Oczywiście co do plastyki samej skóry są różne techniki operacyjne, które pozwolą uzyskać kosmetyczny wygląd blizny i z tym nie powinno być najmniejszych kłopotów.