Czy istnieje możliwość usunięcia kamieni w inny sposób?

po laserowym rozkruszaniu kamieni(bez znieczulenia)-kamienie nie urodzily sie niestety)Jestem mama 30letnia.Lekarze z mojej okolicy twierdza, iz trzeba czasu(minelo pół roku).,Jestem ostatni msc oslabiona,drzy mi powieka,boli mnie prawa noga do biodra,plecy i bok,gdzie mam ,, kamienie.Pracuje fizycznie.Czy istnieje mozliwosc usuniecia kamieni inaczej z konkretnymi argumentami?Lekarz kaze czekac i leki brac dalej-nie odczuwam po nich roznicy zadnej niestety.:-(A prywatne leczenie-nie stac mnie

Witam,proponuję uzyskać skierowanie na konsultację urologa w ośrodku referencyjnym , np.w Kl.Urologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku! z.żurawski