Czy istnieje możliwość, że nie mam kamienia tylko zwapnienie brodawki?
Witam.okolo miesiac temu mialam robione eswl na kamien o wielkosci 4mm . Niestety ,zabieg sie odbyl alee fale uderzeniowe byly naprowadzone na slepo bo nie bylo mozna zlokalizowac tego kamienia -kielich srodkowy (bo byl za maly i go nie bylo widac ) czy istnieje mozliwosc ze to nie kamien tylko zwapnienie brodawki.bo na ostatnim usg u urologa dostalam taka diagnoze, prosze o odpowiedz.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Są to zmiany, które rzeczywiście można ze sobą pomylić, gdyż są do siebie bardzo podobne. Istnieje szansa, że bardziej doświadczony lekarz dopatrzył się w tej zmianie zwapnienia brodawki. Pozdrawiam i życzę zdrowia.