Czy istnieje możliwość, żeby doszło do zapłodnienia, a test tego nie wykrył?

Witam!
Kochałam się ze swoim chłopakiem 15 stycznia bez zabezpieczenia no i skończył we mnie. Okres mam regularny, co 30 dni. Ostatni okres dostałam 29 grudnia. Według obliczeń następny okres powinnam dostać 25 styczeń, więc dni płodne miałam od 7-8 styczeń do 14-15 styczeń , pierwszy test zrobiłam 6 dni po prawdopodobnym zapłodnieniu a potem kolejny w dniu planowanej miesiączki i oba testy wyszły negatywnie. Jednak mam wrażenie, że zrobiłam je zbyt wcześnie.
Od niedawna często oddaje mocz i czasem rano jak wstaję to mam ochotę zjeść konia z kopytami a jak już zrobię sobie jedzenie to już nie mam takiej ochoty, albo zjem i potem mam takie dziwne wrażenie jak by mi było nie dobrze.
Martwię się ponieważ mam ciężką pracę fizyczną i jeśli naprawdę jestem w ciąży to nie chciałam bym żeby coś się stało. Myślałam też czy nie pójść i nie zrobić sobie badania krwi ale nie wiem czy można tak przyjść z ulicy i zrobić sobie coś takiego.
Pozdrawiam. Mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi. Czekam na odpowiedź P

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Badanie krwi na wykrycie ciąży można zrobić (odpłatnie-bez skierowania) w każdym punkcie pobrań w kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, przykłady poniżej:

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl