Ciąża mimo negatywnego testu ciążowego

Ostatni okres miałam we wrześniu i teraz powinnam dostać 7 października jest już 17 a tu nic. Staramy się z mężem o dziecko ale robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Od dłuższego czasu bolą mnie plecy w okolicy krzyża miałam dni, że wieczorem źle się czułam i mnie napinało boli mnie w okolicy jajników, tak jakby czasami mnie coś ciągnęło. Nigdy czegoś takiego nie czułam, moje sutki stały się bardziej wrażliwe ale piersi mnie nie bolą i od paru dni mierzę sobie temperaturę i wynosi ona 37,1. Czy to może być ciąża jeśli test był negatywny?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać ponownie test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, przykłady poniżej:

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl