Czy istnieje ryzyko, że tabletka się nie wchłonęła?

Biorę tabletki atywia daily od 3 miesięcy, ostatnio przyjęłam tabletkę o 20, a Ok 24:20 zwymiotowałam. Czy istnieje ryzyko ze tabletka sie nie wchłonęła?

Małe, ale jeśli to pierwszy tydzień przyjmowania antykoncepcji z tego opakowania, proszę jak najszybciej przyjąć kolejną tabletkę, a następną planowo - nawet jeśli oznacza to przyjęcie dwóch na raz.