Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy istnieje sposób na usunięcie blizny z policzka po rozcięciu?

Witam. Jakiś czas temu zostałem uderzony w policzek, gdzie uderzenie było tak silne, że został on rozcięty. Chciałem się zapytać, czy istnieje jakiś sprawdzony sposób, żeby blizna która się zrobiła nie była aż tak widoczna? Rana nie była szyta, bo nie było takiej potrzeby, ma około 1 cm długości.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Witam, najpierw należy zgłosić na konsultację, lekarz obejrzy zmianę i dobierze metodę jej spłycenia, bądź usunięcia. Zazwyczaj zmiany takie usuwa się za pomocą peelingów medycznych i laserów.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Witam
Powinien Pan zacząć od konsulatacji z lekarzem i oceny blizny. Sprawdzonym zabiegiem jest laser frakcyjny. Najczęściej poprawa widoczna jest po 3 zabiegach.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Witam. Bliznę należy oczywiści ocenić, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, ze najlepsze są efekty po zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2. Powinny być satysfakcjonujące po 3-cim, 4-tym zabiegu.
Ewa Rybicka

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy