Czy jajnik prawy mógł się przemieścić na lewą stronę?

Witam, choruję na endometriozę, 2 lata temu usunięto mi lewy jajnik ze względu na torbiel. W zeszłym tygodniu zostałam zbadana przez innego lekarza, który zapytał czy jestem pewna że usunięto mi lewy jajnik, ponieważ on na usg widzi lewy jajnik, zaś nie widzi prawego. Mam pytanie, czy jajnik prawy mógł się przemieścić na lewą stronę? czy może lekarz wyciął nie ten jajnik, który powinien? Czy takie rzeczy się zdarzają? Proszę o odpowiedź. B

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się ponownie do lekarza ginekologa lub lepiej do lekarza wykonującego zabieg