Czy jaskrę wtórną obu oczu z PEX oka lewego i ostrym ataku oka lewego można wyleczyć?

czy jaskrę wtórną obu oczu z PEX oka lewego i ostrym ataku oka lewego da się leczyć.Błagam o konkretną od powiedz. Danuta W.

Witam.leczyć można. W oku z Pex należy usunąć soczewkę i wszczepic IOL.można dorobić SLT lub iridotomie w zależności od sytuacji.uszkodzenia które juz są nie znikną. Pozdrawiam serdecznie