Podwyższone ciśnienie w obu oczach

Lekarz stwierdził u mnie wczoraj podwyższone cisnienie w obu oczach. Po zakropieniu cisnienie w jednym oku spadło do 17 a w lewym pozostało na poziomie 23. Ponadto zobaczył tez mety w oku lewym. Od miesiąca mam pogorszone widzenie tzn. Widzenie jak przez mgle. Bardzo przeszkadzają mi ostre białe światła w sklepach. Niekiedy idąc odczuwam tez jakby delikatne falowanie. Nie są to zawroty glowy ani zaburzenia równowagi ale odczucie stanowi dyskomfort. Proszę o poradę. Ela

Witam.
Pojedynczy pomiar ciśnienia w gałkach ocznych o niczym nie świadczy , natomiast dobrze byłoby wykonać kilka takich pomiarów i wówczas będzie wiadomo co w takiej sytuacji zrobić.
Pozdrawiam