Co oznacza obecność krwi w oku?

Dzien mam pytanie dotyczace oka czy kolor krwi w oku oznacza wylew tzn ze czym jasne tlo lub jaskrawe wtedy w lewym oku mam plamke jezeli szybciej mrugam widze jak ona z gory na dol idzie bo swoja droga mety w oku mam ale to nie meta bo kolor ma taki krwisty i dodam tez ze biegam pare razy w tyg i pozniej czuje ze cisnienie mam w obydwu galgach ocznych a sam jestem czerwony moze to byc wlasnie od duzego wysilku z gory dziekuje za odpowiedz.

Witam. Niewykluczone ze mogło coś pokrwawic .krew widzimy na czarno. Zalecam wizytę u okulisty zażywanie wit C oraz uszczelniaczy np Venoruton lub Troxerutin .zdrowe naczynia same nie krwawią nawet po wysiłku chyba ze Pan przesadza z treningami. Pozdrawiam serdecznie