Stosowanie kropli Starazolin przy wylewie w oku

mam 64 lata i raz w roku mam wylew w oku połowa gałki ocznej jest czerwona w tej chwili powiększa się ta czerwona powierzchnia gałki.Nie byłam u okulisty tylko w aptece kupiłam krople STARAZOLIN 0,5 nie wiem czy to pomoże.Proszę o radę co robić

Witam.,jeżeli jest to wylew czyli nie boli a jest czerwone oko to kupujemy SolPosorutin i odsrawiamy Acard na serce lub inne pochodne aspiryny na 7 dni. Jeżeli boli i jest czerwone to idziemy do okulisty bo to zapalenie. Starazolin jest z reklamy. Zaden okulista lekarz go nie zapisze. Pozdrawiam