Czy jeśli mam uszkodzenie obrąbka stawowego górnego to mogę pracować?
witam serdecznie mam pytanie bo robiłem rezonans magnetyczny i wyszło uszkodzenie obrąbka stawowego górnego typu slap i przestrzen podbarkowa wynosi 5,5mm staw barkowo obojczykowy z niewielkimi zmianami zwyrodnieniowymi mam dopiero operacje koniec czerwca bralem blokady sterydowe w bark choc ból mam czy moge pracowac bo mam bardzo cięzką prace a w zusie kazali mi pracowac i dzwigac

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Propknuje udac się do prtopedy po odpowiednie zaświadczenie/zwolnienie lekarskie