Jak interpretować wynik badania RM barku i czy osoba może pracować?
witam serdecznie robiłem rezonans magnetyczny i wyszło uszkodzenie obrabka stawowego gurnego typ slap iszczelina 5,5 mm dostałem skierowanie na operacje koniec czerwca ból mam w barku nie moge nic dzwigac a zus kaze mi pracowac a mam prace bardzo ciężką czy moge isc do pracy

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do ortopedy po odpowiednie zaświadczenie lub zwolnienie lekarskie