Czy jeśli odstawiłem leki to nic się nie stanie?

Witam mam pewien problem chodzi o Depersonalizacje wyczuwam że mam widzę wszystko inaczej nie wiem co się ze mną dzieje widzę tak dziwnie patrzę się w lustrze To tak jakbym to nie ja był brałem leki pernazinum propanolo wzf i bellergot odłożyłem wczoraj brałem 6 razy po 3 tabletki rano wieczorem do lekarza dzwonię nie ma czasu dla mnie boję się że zrobię coś mamie czuję że nie wyzdrowieje wgl takie uczucie w głowie i wgl że nie wrócę do normy chciałem zapytać że jak odłożyłem tamte leki czy nic się nie stanie jak wezmę bez recepty pod tą chorobę proszę o odpowiedź dziękuję

Dzień dobry,
Do kolejnej wizyty nie powinien Pan odstawiać pernazyny,
konieczne wydaje się jak najszybsze skonsultowanie z psychiatrą.
Wydaje mi się, że w pobliskim Radomiu nie powinno być problemu z umówieniem spotkania, jeżeli nie ma problemu z dojazdem.
Pozdrawiam