Jak leczyć nerwicę lękową u młodego chłopaka?

Witam mam pytanie choruję na nerwicę lękowa wcześniej robiłem wszystko jeździłem skuterem nie brałem leków pogarszało się no i pogorszyło się do takiego stopnia że nie wiem co się dzieje byłem u psychiatry przepisała mi leki pernazinum bellergot propanolol wzf biorę tę tabletki po jednej z opakowania rano i wieczorem nie wiem kompletnie co się ze mną dzieje mam wrażenie że mam zanurzenie jakieś poważne i że już nigdy prawojazdy nie zrobię czuję taką pustkę w głowie ale jednak myślę dziwnie w oczach nie mogę funkcjonować normalnie patrzę na mamę i że chcę ją po cichu zabić takie dziwne wszystko naprawdę nie da się z tym funkcjonować to raczej poważne zanurzenie jest nawet te leki nie wyciszają nie czuję się po nich db czuję że tracę koncentrację do siebie i wszystkiego nigdy nie będę zdrowy boję się że coś zrobię mamie myślę o szpitalu jak i co na obserwacji jest ehh:( mam takie wrażenie że straciłem kontrolę ale nadal gadam z mamą i wgl dziwne to wszystko wiecie co to może być proszę o odpowiedź chciałem powiedzieć że mam 19 lat

Nie do końca jestem przekonana że to zaburzenie lękowe. Ale diagnozę może postawić jedynie specjalista po szczegółowym wywiadzie, ewentualnie wykorzystując testy diagnostyczne. Polecam zgłosić się do psychologa, który będzie mógł pomóc. Polecam konsultację z psychologiem poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam