Dlaczego drżę przy nerwicy lękowej?

Witam Choruje na nerwicę lękowa z napadami leku . Od 5 dni biorę Asertin 100 . Dostałam również Alprox na nagle napady. Pani doktor kazała mi dawkować przez pierwsze 4 dni rano i wieczorem po pół tabletki , od 5 dnia rano i wieczorem po całej . Po wzięciu pierwszej dawki wieczorem w nocy objawy nasiliły się , pojawiło się drżenie , wybuchy gorąca . Zmniejszylam dawkę , brałam przez 4 dni rano i wieczorem po 25 mg , drżenia lekkie występowały , dodatkowo skorcze. Wybudzały mnie w nocy kołotania serca i wybuchy gorąca . Wczoraj po zwiększeniu dawki rano i wieczorem po 50 mg było jeszcze gorzej . Prawie całą noc drżałam. Dlaczego tak ? Dwa lata temu brałam ten lek i nie miałam takich objawów . Wcześniej zanim wzięłam ten lek , lekarz rodzinny przepisał mi Propanolol WZF(dokładnej nazwy nie pamiętam ) . Brałam go około 3 tygodni . Proszę o radę. Nie wiem co się dzieje .

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym, by niepokojące Panią symptomy skonsultować z lekarzem prowadzącym Panią.

Zachęcałabym Panią mocno, by rozważyła Pani podjęcie (równolegle z farmakoterapią) psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co teraz jest Pani najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605