Jak leczyć zaburzenia nerwicowe?

Witam nazywam się Mateusz mam lat 19 choruje na zaburzenia nerwice tzn nerwice lękową miałem wcześniej a teraz to już nie wiem co mam przejdę do konkretów opiszę objawy 1 boję się o mamy zdrowie że coś jej się stanie 2 myślę o szpitalu psychiatrycznym boję się że jak tam trafię wezmą mnie dadzą leki nie wrócę do normalnego trybu życia 3 nie poznaje siebie w lustrze tzn wiem że moja twarz i wgl ale boję się że coś się stanie 4 nie mogę normalnie funkcjonować nie wiem co mi jest mam dziwne wyobraźnia że będę np wył jak pies że będę się darl dziwnie w oczach i wgl 5 nie wychodzę do ludzi jak np jadę rowerem to tak jakbym mglal panikuje słabo się robi tak jakbym odchodził biorę leki takie jak bellergot pernazinum propanolol wzf po każdej tabletce 2 razy dziennie czuję się gorzej wgl nie wiem co mi jest mam wrażenie że bd krzyczał że zrobię mamie krzywdę i wgl nie wiem co robić jak myślę o tym żeby iść do lekarza psychiatry na wizytę to boję się albo mam wrażenie że chce temu lekarzowi coś zrobić boję się tego proszę o odpowiedź dziękuję

Witam!
Przedstawił Pan zespół lękowy, który na pewno powinien być leczony w Poradni Zdrowia Psychicznego. Wskazana dokładniejsza diagnostyka: badania testowe projekcyjne, profil osobowości, poziom lęku, MMPI. Konieczne leczenie skojarzone: odpowiednia psychoterapia z odpowiednio dobranymi lekami, może jakieś inne oddziaływania.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Panie Mateuszu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy, same nie znikną.

Zalecałabym, żeby Pan nie czekał i skontaktował się osobiście
Z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i kompleksowego leczenia (psychoterapeutycznego/farmakologicznego).

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605