Jak zacząć normalnie funkcjonować?

Witam nazywam się Bartek. Mam lat 19 "choruje na nerwice lekowa i myśli pójdę zabije wrócę leżę w łóżku ciągle spać mi się chce czyje zmęczenie ale nadal ze chce kogoś zabić i dziwnie w nogach nie wiem co robić nie mogę funkcjonować normalnie wczoraj miałem takie wrażenie że już koniec nie mam nic i że już nic nie zrobią wsadz do psychiatryka dadzą leki pójdę spać bd wariowal nigdy nie wypuszcza boję się wstać z łóżka że mogę mamie coś zrobić ale też boję się że nie tylko nerwica że mam wszystkie choroby :( proszę o odpowiedź rozumiecie cierpiaca osobę boję się nawet do lekarza iść.

Witam,

zalecana jest szczegółowa diagnostyka; lekarz rodzinny, konsultacja psychiatryczna oraz ukierunkowane leczenie metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Ucieszyło mnie, że Pana duże zaniepokojenie swoją aktualną kondycją psychiczną, zainspirowało Pana do poszukiwania dla siebie specjalistycznej pomocy.
I słusznie!
Napisał Pan, że "boję się że nie tylko nerwica że mam wszystkie choroby"..., chcę Panu odpowiedzieć, że ok. 90 procent Tego, o Czym myślimy, po prostu nie wydarza się... (to tak w nawiązaniu do Pana słów..)

Co Pan może? Już dzisiaj?
Proszę nie zostawać w tym i z tym samemu.
Proszę skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, od 14.00-22.00, gdzie mógłby Pan uzyskać wskazówki/wsparcie psychologiczne (po wstępnym rozpoznaniu Pana sprawy).
Jest to oferta dla Osób dorosłych, którzy maja potrzebę ad hoc uzyskać potrzebną pomoc i wsparcie.
Można dzwonić z każdego numeru (stacjonarnego i komórkowego) i każdego miejsca w Polsce.

Proszę również skorzystać z osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia komplementarnego leczenia.

Zachęcam Pana, by nie czekać, pomóc sobie i sięgnąć po tak potrzebną Panu pomoc..

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com