Czy możliwe jest wyleczenie z depresji?

witam choruje na depresje nie mam pracy ani kobiety zrujnowałem swoje zycie nie mam juz szans na prace tym bardziej kobiete kazdy kolejny dzien to ogromny bol psychiczny nie m oge patzrec jak inni ukladaja sobe zycie mysle juz tylko o samobojstwie tylko tak przerwe swoje cierpienie moje dni sa juz policzone brak szans na poprawe swojego losu nie che byc bezdomym ani samotnym czy wartio jeszcze isc do psychologa

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu za podzielenie się swoimi niepokojącymi obawami o siebie, o swoje życie, a mimo to podjęcie wyzwania, by znaleźć dla siebie pomoc specjalistyczną.
Gratuluję Panu!

Chcę Panu powiedzieć, że ..., tam gdzie nie widać sensu, ten sens się właśnie zaczyna...

Z Pana relacji wnioskuję, że jest Pan świadomy Co i Jak się z Panem dzieje i Jak się Pan czuje sam ze sobą, i jest to zadowalający krok w poradzeniu sobie z trudnościami.

Zachęcam Pana mocno, by nie czekać i skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i podjęcia komplementarnego leczenia (psychoterapii/farmakoterapii? by nabył Pan na nowo, umiejętności zadbania o swoje potrzeby/pragnienia.

Co może Pan jeszcze?
Może Pan (już dzisiaj!) skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, od 14.00-22.00, gdzie uzyskałby Pan wskazówki/wsparcie psychologiczne (po wstępnym rozpoznaniu Pana sprawy).

Jest to oferta dla Osób dorosłych, którzy mają potrzebę ad hoc uzyskać wskazówki/pomoc/wsparcie specjalistyczne.
Można dzwonić z każdego numeru (stacjonarnego i komórkowego) i z każdego miejsca w Polsce.

Zachęcam Pana, by (już!)nie czekać i sięgnąć po tak potrzebną Panu pomoc.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605