Dlaczego nie mogę się z nikim porozumieć?

Witam mam podobny problem od pewniego czasu z nikim się nie mogę porozumieć. Bardzo często myślę by wyjść i poprostu się zabić. Byłam u Pani psycholog 2 msc temu to powiedziała ze ze.muszę to przetrwać i być silna. To by było na tyle. Zaczęło się od czasu gdy odszedł mój brat. Może ktoś doradzi co zrobić . Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Warto podjąć konsultację z lekarzem psychiatrą, szczególnie jeśli obniżenie nastroju i myśli samobójcze nasilają się. Lekarz nie tylko wesprze, ale także może zlecić farmakoterapię, która pozwoli Pani odzyskać energię do życia. Może także skierować na psychoterapię, gdzie będzie Pani miała okazję przepracować trudne emocje, odzyskać motywację, poczucie bezpieczeństwa, wiarę w siebie i ludzi. Warto jednak pamiętać, ze proces psychoterapii często jest dłuższy, należy zatem wykazać się cierpliwością i zaangażować w terapię.

Dzień Dobry Pani,

Ucieszyło mnie, że Pani zaniepokojenie swoją aktualną kondycją psychiczną, zainspirowało Panią do poszukiwania dla siebie specjalistycznej pomocy.
I słusznie!

Co Pani może? Już dzisiaj?
Proszę nie zostawać w tym i z tym samej.

Zachęcałabym Panią, by skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, od 14.00-22.00, gdzie mogłaby Pani uzyskać wskazówki/wsparcie psychologiczne (po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy).
Jest to oferta dla Osób dorosłych, którzy maja potrzebę ad hoc uzyskać potrzebną pomoc i wsparcie.
Można dzwonić z każdego numeru (stacjonarnego i komórkowego) i każdego miejsca w Polsce.
Proszę również skorzystać z ponownej/osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem podjęcia komplementarnego
(ewentualnego) leczenia.

Zachęcam Panią, by nie czekać i sięgnąć po tak potrzebną Pani pomoc..

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne, irena.mielnik.madej@gmail.com