Dlaczego nie mogę spać przy mojej depresji?

Witam dzień dobry od kilku lat choruje na depresję którą zacząłem leczyć w ubiegłym roku przez trzy miesiące brałem leki miałem też chodzić na psychoterapię ale nie zdecydowałem się z powodu dalekich dojazdów do większego miasta przerwałem leczenie teraz depresja powróciła z jeszcze większym nasileniem od dwóch tygodni przez ciągły stres nie mogę spać w nocy mam też myśli samobójcze i konkretnym planowaniem miejsca gdzie i jak to zrobię chciałem zapisać się na wizytę do lekarza psychiatry ale są długie kolejki a ja nie mogę czekać bo mogę zrobić sobie krzywdę

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt i za to, że poszukuje Pan potrzebnego dla siebie wsparcia specjalistycznego.

Proszę nie czekać, nie zostawać w tej sytuacji i z tą sytuacją mocno obniżonego nastroju i pilnie skontaktować się z Izbą Przyjęć Oddziału psychiatrycznego, celem wstępnej diagnostyki oraz hospitalizacji, celem efektywnego oraz komplementarnego leczenia.

Zgłoszenie przez Pana myśli/zamysłów samobójczych, zawsze jest bezwzględnym wskazaniem do pilnej (tzw. na cito) konsultacji oraz pomocy psychiatrycznej.

Celem uzyskania wskazówek/przydatnych informacji, może Pan dodatkowo (już dzisiaj) skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie, w godz. 14.00-22.00, gdzie otrzyma Pan potrzebne Panu wsparcie psychologiczne
(po wstępnym rozpoznaniu Pana kondycji psychicznej).

Z mojej strony, chcę Panu powiedzieć, że zawsze jest rozwiązanie, tak wiec proszę sięgnąć po potrzebną Panu pomoc.
Proszę, nie zostawać samemu i poprosić o obecność, bliska dla Pana Osobę.

A to dlatego, że jest Pan ważny!

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Pana do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605