Czy jest duża szansa, że mój guzek na piersi to zmiana łagodna?
Witam. Mam 43 lata. Wykryto u mnie guzek w lewej piersi na godz. 5. Węzły chłonne nie powiększone. Przewody mlekowe w normie. Z tego co mi powiedział lekarz, guzek jest ruchomy, a z usg wynika, że raczej ma owalny kształt. Pierś czasem lekko zaboli, ale sam guzek nie jest bolesny w dotyku. Mam pobrane wycinki do badania. Bardzo się boję wyniku. Czy jest duża szansa, że jest to zmiana łagodna?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Witam
Dobrze, że pobrano wycinki do badania. Jest to duży stres, gdy czeka się na wyniki. Wiem to, bo w ub.r. przechodziłam ten proces.
Troszkę dziwne, że nie zalecono Pani mammografii.
We Wrocławiu polecam świetnych onokologów w DCO.
Nawet gdyby trzeba było operować z powodu raka, to dziś udaje się wyleczyć prawie w 100 %.
Zapraszam na moją stronę dotyczącą leczenia onkologicznego:
https://www.facebook.com/Psychoonkologia-371905963306564/
Pozdrawiam
Łucja Fitchman
https://www.facebook.com/psychoterapiapary
https://www.facebook.com/psychoterapiasystemowa