Czy jest duże ryzyko ciąży w tym momencie cyklu?

Dzień dobry, czy jeżeli uprawiałam seks bez zabezpieczenia(ale również po 2 wytrysku podczas pettingu) i czy za 3 wytryskiem ale nie we mnie jest szansa na zapłodnienie? Zwracam uwagę na to iż mój partner pali epapierosy już kilka lat, ja również, oraz był to 8dzien po okresie, a cykl trwa około 29-31dni
KOBIETA, 18 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry, zajście w ciążę po pettingu (przez przeniesienie nasienia do pochwy na palcach) jest bardzo rzadkie, ale zawsze możliwe, szczególnie w sytuacji, kiedy ilość nasienia jest bardzo duża, a jego jakość bardzo dobra. W praktyce ciąże po pettingu praktycznie się nie zdarzają.

Warto pomyśleć o antykoncepcji.

Zapraszam do artykułu.

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja-wszystko-co-chcesz-wiedziec%3famp=1