Czy jest duże ryzyko ciąży na skutek pettingu u 18-letniej kobiety?

Czy jest możliwość i jaka duża zajścia w ciążę w wyniku masturbacji tymi samymi palcami na których kwadrans wcześniej znajdowała się sperma partnera. Dłonie nie zostały umyte przed włożeniem ich do pochwy jednak wydawały się one już suche. Do zdarzenia doszło według kalendarza 1 dzień przed owulacją. Była to niedziela wieczór według kalendarza owulacja wypada na wtorek.
KOBIETA, 18 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry, zajście w ciążę po pettingu (przez przeniesienie nasienia do pochwy na palcach) jest bardzo rzadkie, ale zawsze możliwe, szczególnie w sytuacji, kiedy ilość nasienia jest bardzo duża, a jego jakość bardzo dobra. W praktyce ciąże po pettingu praktycznie się nie zdarzają.

Warto pomyśleć o antykoncepcji mechanicznej.

Zapraszam do artykułu.

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/antykoncepcja-wszystko-co-chcesz-wiedziec%3famp=1