Czy jest jakaś nieprawidłowość ze skórką na moim penisie?

Mam 14 lat, mój penis w czasie wzwodu ma 8cm a w normalnie 4cm. Podczas erekcji skórka z penisa nie schodzi mi z grzybka, ale mogę ją własnoręcznie ściągnąć i masturbować się. Mam już spermę. Czy coś złego z moją skórką od penisa?

Witam!

Jeżeli odwiedzenie napletka nie napotyka żadnych dolegliwości, czyli możliwe jest całkowite, bezbolesne odsłonięcie żołędzi, to nie jest to żadną nieprawidłowością. Długość napletka jest cechą osobniczą, tak samo jak samodzielne jego zsuwanie się z żołędzi.

Pozdrawiam