Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia po naszym stosunku?

Witam ! Jestem w cieżkiej sytuacji. Mój okres spóźnia się 3 dzień, mimo tego że zawsze był na czas. Mój cykl trwa 30 dni,ostatnią miesiączkę miałam 23 grudnia. Z chłopakiem współżyłam 22 stycznia. Zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, ale chłopak nie doszedł we mnie. Zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie. Jestem niesamowicie zestresowana. Ostatnio przeszłam na dietę i intensywnie ćwiczyłam. Oprócz braku apetytu nie zauważyłam u siebie żadnych zmian. Pytanie brzmi czy mogę być w ciąży ?

Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie. Zachęcam do konsultacji ginekologicznej i wyboru optymalnej dla Pani metody antykoncepcji, aby nie musiała się Pani tak stresować. Zaburzenia miesiączkowania mogą wynikać ze zmian stylu życia, diety, zaburzęń hormonalnych itp.