Czy jest możliwa ciąża po tabletkach wczesnoporonnych?

Mam pytanie tylko nie pomyślcie źle. Kochałam się ze 2 tyg. temu, ale nie doszło do wytrysku i po około tyg. czasu, czyli 22.11 poszłam do lek. po tabletki anty. 1 tabletkę wzięłam 23.11 rano, po tych tabletkach miałam krwawienie, ale to nie było takie jak okres, była krew ale tylko chyba przez 2 lub 3 dni, potem było takie brązowe.

Cały ten okres, jak można to nazwać był przez około 5 lub 6 dni. Zrobił mi lek. usg ale niedopochwowe tylko te zwykle i zapytałam czy ciąży nie ma, powiedział, że nie widzi żadnego pęcherzyka. Robiłam wcześniej testy i też wyszło, że nie jestem, ale mam takie dziwne objawy może już i sobie wmawiam, ale chyba to możliwe, że po tych tabletkach chce się jeść?
Proszę o odp.

Dzień dobry!

Jeśli lekarz nie stwierdził pęcherzyka ciążowego w USG to znaczy ze go tam nie ma. Tabletki wczesnoporonne nie wpływają na apetyt.

Z poważaniem