Czy jest możliwe zajście w ciąże w 6-8 dniu cyklu?

Witam, otóż mam pytanie. Mój cykl trwał ostatnio 29 dni, okres miałam 8 lutego 2010 i dnia 13-14 lutego kochałam się z moim partnerem, dwa razy we mnie skończył, więc czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Dodam jeszcze, że moje cykle trwają około 28-29 dni, chociaż zdarzył się przypadek w grudniu, w którym mój cykl trwał 32 dni. Bardzo proszę o odpowiedź, nie wiem, czy robić test, czy iść do lekarza, czy w ogóle się tym nie martwić. Oczywiście gdyby był dzidziuś także byłoby dobrze:)
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

ryzyko zajścia w ciążę 6 dnia cyklu przy cyklach trwających 28-32 jest raczej bardzo małe, ale oczywiście istnieje. Istotne ryzyko ciąży będzie u Pani od około 10 dnia cyklu, ale są to dane raczej orientacyjne i nie można traktować tego, jako metody antykoncepcyjnej.